Parts of FRER like Q96C3LX60E6CL QUBO96dc 600V ETH Aux.20-60V Contact us for a quick check
By ZZ
Q96C3LX60E6CL QUBO96dc 600V ETH Aux.20-60V F96GSD540VC6 Sync.Set 96 LED 400/100V 60Hz Vertical
Q96C3LX60E6CLU QUBO96dc 600V ETH+2Al/Pul Aux.20-60V F96GSD544OC5 Sync.Set 96 LED 440/100V 50Hz Horiz.