1SNA645525R2400 ABB – OBROC2000-24VUC OBROC2000-24VUC Optocoupler R600 A1-A2=24VAC/DC,4.5-58VDC/ 1 mA-2 A,MOSFET
1SNA645525R2400 ABB-OBOC2000-24VUC OBOC2000-24VUC OPTOCOUPLER R600 A1-A2 = 24VAC/ DC, 4.5-58VDC/ 1 MA-2 A, MOSFET