1SNA645551R0600 ABB – OBROC2000-24VDC OBROC2000-24VDC Optocoupler R600 A1-A2=24VDC,4.5-58VDC/ 1 mA-2 A,MOSFET
1SNA645551R0600 ABB-OBOC2000-24VDC OBOC2000-24VDC OPTOCOUPLER R600 A1-A2 = 24VDC, 4.5-58VDC/ 1 MA-2 A, MOSFET